UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każdy kierowca co ma kamerę powinien nagrać takiego mordercę na drodze. Sam straciłem kuzyna co go rozjechał na drodze morderca. Za zabicie na drodze dostał tylko 5 lat a wyjdzie po 3 jak będzie grzeczny. .Tyle jest warte życie człowieka w PIS landzie. Powinien być paragraf traktujący Piratów na drodze jako próba morderstwa, a Pirata pijanego na drodze traktować jak morderców.
Wkurzony