UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jjjr - Czytaj dokładnie. Ja otwierałem garaż a córka będąc z psem na podwórku zauważyła w tym czasie dwóch cywilów w moim aucie i stąd awantura. Na jakiej podstawie frajerze ubliżasz nie znając dziewczynie i jej rodzinie. Skoro masz koleżanki co grzeją i dają se w żyłę to nie porównuj córki do swojego towarzystwa. W samochodzie nie było nikogo. Co do choroby to z tobą coś nie tak. Czytasz i nie wiem gdzie tam pisze że ona jechała autem. Jeśli nie wiesz co to znaczy być z psem na zewnątrz a siedzieć w aucie to ruszaj powoli pieszo do Fromborka na małą terapię.

zb

Anuluj