UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@zb - To nie była żadna Grupa-Sped, bo ci normalnie się przedstawiają. A ci drudzy wyglądają jak złodzieje. Szarpią drzwi niszczą auta. Trafią kiedyś na swoich i będzie potrzebna ERKA.
zb
@zb - To nie była żadna Grupa-Sped, bo ci normalnie się przedstawiają. A ci drudzy wyglądają jak złodzieje. Szarpią drzwi niszczą auta. Trafią kiedyś na swoich i będzie potrzebna ERKA.
zb