UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chamy zatrzymują w cywilu nie legitymując się. Pierwsze co to wyrywają kluczyki. Ostatnio przed moim garażem szarpali sięi wyzywali moją córkę. Dzwonią na policję i się zmywają. Tak miałem na łęczyckiej zablokowali drogę i za chwilę policja. Sprawdzili dokumenty i kazali dmuchać, a ci co mnie zatrzymali znikli. Pytałem się policjanta kim oni byli, padła odpowiedż to nie od nas. Więc dlaczego ich nie sprawdzacie. Kiedyś ORMO, teraz straż miejska plus następna grupa zatrzymując auta jak się da i gdzie się da. Panie komendancie policji w Elblągu, co za Pan stworzył. Wyrywali córce kluczyki(siłacze nie dali radę)użyli przemocy fizycznej przecież to złodzieje i bandyci. Przecież mogli wsiąść i odjechać. Jak takim założyć sprawę sądową skoro policja ich ukrywa. Przez takich może być dużo wypadków. Komendancie czy ten nowy pomysł jest zgadny z prawem drogowym tym bardziej w mieście.

zb

Anuluj