UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bez prawka też będzie jeździł a jak by dostał kilka pałek na tyłek to by się nauczył i długo pamiętał tą lekcję
Braw
Bez prawka też będzie jeździł a jak by dostał kilka pałek na tyłek to by się nauczył i długo pamiętał tą lekcję
Braw