UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zbyszek1 - Masz dobre skojarzenia, a panienki przy nich z troche gorszych domow, to naprawde niwiniatka a gdyby nazwac ich ku. .. mi, to bylaby obraza tych niewiniatek
@Zbyszek1 - Masz dobre skojarzenia, a panienki przy nich z troche gorszych domow, to naprawde niwiniatka a gdyby nazwac ich ku. .. mi, to bylaby obraza tych niewiniatek