UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@To byli żołnierze. - zostawili bo mają sąsiadów ruskich i się ich boją, ot i cała tajemnica pomnika Carycy która ich gnębiła
Gjkjf
@To byli żołnierze. - zostawili bo mają sąsiadów ruskich i się ich boją, ot i cała tajemnica pomnika Carycy która ich gnębiła
Gjkjf