UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@To byli żołnierze. - zostawili bo mają sąsiadów ruskich i się ich boją, ot i cała tajemnica pomnika Carycy która ich gnębiła

Gjkjf

Anuluj