UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@To byli żołnierze. - Taka historie trzeba wymazywać. Ok tablica pamiątkowa ale nie takie ruskie monumenty kolumbryny - I co mam koło nich przechodzić codziennie i może jeszcze kłaniać się, zastanów się. ..


Anuluj