UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kkkkk1 - To żadna nowość ze boli ich utrata Śląska z prostego względu, węgiel złoża węgla dlatego poprzez UE uderzają w nasz przemysł i każą zamykać kopalnie pod przykrywką ekologii, a jak Śląsk byłby ich to wtedy węgiel byłby najlepszy na świecie handlowali by nim i nie gadali by o ekologii. .. .proste.


Anuluj