UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakos tak, nie wiem czemu politycy kojarzyli mi sie z tym co moim zdaniem najgorsze, t. zn. oszustwem, kretactwem, zlodziejstwem, pedofilstwem I innymi zboczeniami. Garbusiarz cyklista

Zbyszek1

Anuluj