UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakos tak, nie wiem czemu politycy kojarzyli mi sie z tym co moim zdaniem najgorsze, t. zn. oszustwem, kretactwem, zlodziejstwem, pedofilstwem I innymi zboczeniami. Garbusiarz cyklista
Zbyszek1
Jakos tak, nie wiem czemu politycy kojarzyli mi sie z tym co moim zdaniem najgorsze, t. zn. oszustwem, kretactwem, zlodziejstwem, pedofilstwem I innymi zboczeniami. Garbusiarz cyklista
Zbyszek1