UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Więcej takich budynkow dopoki sa chętni na zakup mieszkań, piekne zdjecia, pokazujące chaos budowlany elbląga - miasto niewykorzystanych szans.


Anuluj