UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tym mieście nic sie nie opłaca, basen zamkniety, dolinka niczym Prypeć, bilety zkm jak w stolicy, dziwić sie, ze miasto świeci pustkami. .. Co ten wszarz gruby zrobił podczas swojej kadencji, bo zamykaniem wszystkiego i sprzedawaniem gruntówja nie widze nic. .. Kejne prosie które pompuje z kadencji ile sie da. ..

allmaciejd123

Anuluj