UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg niegotowy na biura klasy A. Pacz pan. Widocznie 30 lat komuszych rządów to mało, trzeba Wróblowi w dożywocie prezydenturę puścić.

hd

Anuluj