UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg niegotowy na biura klasy A. Pacz pan. Widocznie 30 lat komuszych rządów to mało, trzeba Wróblowi w dożywocie prezydenturę puścić.
hd
Elbląg niegotowy na biura klasy A. Pacz pan. Widocznie 30 lat komuszych rządów to mało, trzeba Wróblowi w dożywocie prezydenturę puścić.
hd