UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie jechał z maską na twarzy i udusił się własnymi wyziewami!!! Coraz więcej lekarzy mówi o tym, że maski są złe!!!

baumann

Anuluj