UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie jechał z maską na twarzy i udusił się własnymi wyziewami!!! Coraz więcej lekarzy mówi o tym, że maski są złe!!!
baumann
Pewnie jechał z maską na twarzy i udusił się własnymi wyziewami!!! Coraz więcej lekarzy mówi o tym, że maski są złe!!!
baumann