UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie znam też nikogo kto miał raka albo wylew w ciągu ostatnich paru lat. Ani samobójcy, ani ofiary wypadku ani nawet chorego na grypę (siostra chorowała w 2013). Nie znam nikogo kto siedział w więzieniu, ani jednego stolarza (choć słyszałem że istnieją tacy, podobno nawet w Elblągu), żadnego górnika nigdy nie widziałem na żywo. Itd itd
focal