UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Strach prowadzić warsztat samochodowy w emblongu !!! Bandyci byli chyba nie zadowoleni z wykonanej usługi i przyszli złożyć reklamacje w swoim stylu !!!!

Miś uszatek

Anuluj