UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Strach prowadzić warsztat samochodowy w emblongu !!! Bandyci byli chyba nie zadowoleni z wykonanej usługi i przyszli złożyć reklamacje w swoim stylu !!!!
Miś uszatek
Strach prowadzić warsztat samochodowy w emblongu !!! Bandyci byli chyba nie zadowoleni z wykonanej usługi i przyszli złożyć reklamacje w swoim stylu !!!!
Miś uszatek