UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do tego rozjezdzanie tras nie patrzac na nic. Wycinka jak leci. Jestem w bazantarni kilka razy w tyg. Zima wiosna czy inna pora. Widze zmiany. Widze rozwalone ploty jesli mozna nazwac to plotem. wczoraj o 13tej po trasie green velo zapieprzal malym starym szrotem bialym jakis koles w kierunku Dąbrowy. Zgloszone do nadlesnictwa a pewnie nic z tym. nie zrobia.

7796667

Anuluj