UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poczekajcie, za niedługo wznowią budowę wschodniej obwodnicy Elbląga. Jak skończą budowę Straży Pożarnej na Łęczyckiej, to Bema będą musieli zrobić jednokierunkową w stronę miasta. A wtedy nie ma zmiłuj - albo obwodnica, albo korki. I za tę koncepcję ktoś weźmie grube miliony. Ja to wróżę za darmo. Chyba że ktoś zechce wspomóc. .. 😁
Realista-wróżbita