UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No cóż teraz nam tylko pozostaje #zostanwdomu. Pandemia się skończy ale to niczego nie zmieni.
Rulez_Konstancja
No cóż teraz nam tylko pozostaje #zostanwdomu. Pandemia się skończy ale to niczego nie zmieni.
Rulez_Konstancja