UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@HansSolo - Może być kłódeczka i za 2 zł albo w ogóle i nikt nie ma prawa brać czyjegoś mienia. Brzydzę się złodziejami i kombinatorami żerującymi na czyjejś krzywdzie.
kajakarz44
@HansSolo - Może być kłódeczka i za 2 zł albo w ogóle i nikt nie ma prawa brać czyjegoś mienia. Brzydzę się złodziejami i kombinatorami żerującymi na czyjejś krzywdzie.
kajakarz44