UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@HansSolo - Może być kłódeczka i za 2 zł albo w ogóle i nikt nie ma prawa brać czyjegoś mienia. Brzydzę się złodziejami i kombinatorami żerującymi na czyjejś krzywdzie.

kajakarz44

Anuluj