UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To skandal żeby do tak wielkiej pożogi tylko pięć zastępów straży pożarnej przyjechało! A gdzie śmigłowce, amfibie i inny sprzęt?

sikawkowy

Anuluj