UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale przecież szkoła miała mieć balon, bo w tej szkole warunki dla wychowania fizycznego są słabe. Znów jest 8 klas, dzieci na korytarzach, a hali do ćwiczeń nie ma. Szkoda
Kkk
Ale przecież szkoła miała mieć balon, bo w tej szkole warunki dla wychowania fizycznego są słabe. Znów jest 8 klas, dzieci na korytarzach, a hali do ćwiczeń nie ma. Szkoda
Kkk