UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale przecież szkoła miała mieć balon, bo w tej szkole warunki dla wychowania fizycznego są słabe. Znów jest 8 klas, dzieci na korytarzach, a hali do ćwiczeń nie ma. Szkoda

Kkk

Anuluj