UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kasa w bloto. dzieciakom posluzy ze 3 meisiace w roku, a doroslych pewnie po godiznach pracy szkoly nie wpuszcza.
kasa w bloto. dzieciakom posluzy ze 3 meisiace w roku, a doroslych pewnie po godiznach pracy szkoly nie wpuszcza.