UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za "komuny"miały na tym terenie powstać wieżowce. Nie powstały bo miłośnicy miasta chcieli starówki. Teraz cena za metra kwadratowy zwyciężyła. To jest ohydne i zeszpeci starówkę na dziesiątki lat
Bolek 77
Za "komuny"miały na tym terenie powstać wieżowce. Nie powstały bo miłośnicy miasta chcieli starówki. Teraz cena za metra kwadratowy zwyciężyła. To jest ohydne i zeszpeci starówkę na dziesiątki lat
Bolek 77