UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za "komuny"miały na tym terenie powstać wieżowce. Nie powstały bo miłośnicy miasta chcieli starówki. Teraz cena za metra kwadratowy zwyciężyła. To jest ohydne i zeszpeci starówkę na dziesiątki lat

Bolek 77

Anuluj