UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo brzydkie, czy ktoś oszalał? Jak można pozwolić na coś tak szpetnego?! Te elewacje kompletnie nie pasują do S. miasta.

Lipa

Anuluj