UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo brzydkie, czy ktoś oszalał? Jak można pozwolić na coś tak szpetnego?! Te elewacje kompletnie nie pasują do S. miasta.
Lipa
Bardzo brzydkie, czy ktoś oszalał? Jak można pozwolić na coś tak szpetnego?! Te elewacje kompletnie nie pasują do S. miasta.
Lipa