UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Póki co to wygląda na dewastację. Brzegów i samego koryta strumienia. Jakoś to chaotycznie, bez zamysłu robione.

pampi-ZAWADA

Anuluj