UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo Dyzma -Polski Cukier - I nikt nie bedzie robil kasy I wplacal na konta w jakichs rajach podatkowych do Luxemburga
Brawo Dyzma -Polski Cukier - I nikt nie bedzie robil kasy I wplacal na konta w jakichs rajach podatkowych do Luxemburga