UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam pytanie do komendanta KMP Elbląg - Jak to jest, że tak mało na zmianie jest radiowozów Drogówki??? Przecież na tak spore miasto oraz powiat to jest śmieszna ilość !!!!! Taką ilością funkcjonariuszy oraz radiowozów starczyłoby na potrzeby zabezpieczenia może dwóch miejscowości jak Wikrowo i Wiktorowo?


Anuluj