UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja bym gnojowi dał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 5 lat i karę finansową, tak dla przykładu. Może po takiej karze nie byłoby w mi9eście więcej takich "amatorów"jazdy bez prawka.

Anonimek1

Anuluj