UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja bym gnojowi dał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 5 lat i karę finansową, tak dla przykładu. Może po takiej karze nie byłoby w mi9eście więcej takich "amatorów"jazdy bez prawka.
Anonimek1
A ja bym gnojowi dał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 5 lat i karę finansową, tak dla przykładu. Może po takiej karze nie byłoby w mi9eście więcej takich "amatorów"jazdy bez prawka.
Anonimek1