UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

brawo !! kilkadziesiąt metrów dróżki za 900.000 tyś złotych rozumiem że ci pracownicy zarabiają 15.000 zł miesięcznie na rękę jak w Danii i budowa trwa miesiąc może dwa, no a takie kilkadziesiąt metrów chodniczka wyłożą płytkami ze srebra ? a te kamienice w tle same perły widzę tam, barok, renesans, parasole sklepy z towarami i restauracje i turystów z Japonii robiących zdjęcia tych rekonstrukcji, brawo tak wygląda postęp, słuszną linie ma nasza władza

007

Anuluj