UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ło jej moja klasa. Najlepsza. Pozdrowienia dla wszystkich z klasy ogólnej. Fajne czasy i super wspomnienia. Mira to twoja robota?:)
Ło jej moja klasa. Najlepsza. Pozdrowienia dla wszystkich z klasy ogólnej. Fajne czasy i super wspomnienia. Mira to twoja robota?:)