UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Dwa równorzędne miasta"; )- dobre; )))))- jak Olsztyn zabrał się za tramwaje (bo było wielkie zazdro, że w całym województwie ka$ę na "eko-transport"zgarnia Elbląg; ). .. to zassał prawie 100% dotacji z województwa na to właśnie; ))- takie to "równorzędne"miasta; ))))np. w Nidzicy przez centrum leci droga wojewódzka. .. jako że podlega pod Olsztyn nie była remontowana chyba od upadku komuny, lokalesi zwali ją "studzienkową"- od odstających coraz bardziej studzienek kanalizacyjnych; ))))Takie to miasto właśnie. ..


Anuluj