UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Porównanie, dwa równorzędne miasta Elbląg i olsztyn W olsztynie dostali 400 mln na tramwaje. Budują dwie nowe linie tramwajowe i kupują nowe długi tramwaje. Elbląg zakupił za swoje pieniądze cztero krotkie tramwaje i wybudowano jedną nowa halę. Bo węzeł przesiadkowy to zbędny wydatek. A przystanków wiat nadal nie ma. Tablic elektronicznych z rozkładem nadal nie ma. Te co były to pojechały na warmie. Co tu wychwalac skansen ,zbieranina tramwajów. W zajezdni stoją te zakupione tramwaje z demobilu i nie jeżdżą Tak rządzą tym miastem i T E.


Anuluj