UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratki za pomysł, fajnie. Szkoda że Elblążanie w większości narzekają ale nie ma co się dziwić, większość nigdzie nie była. Ja byłem w Poznaniu i fajne miasto a komunikacja tramwajowa sprawna i wygodna. W Elblągu też jest fajna choć niedoinwestowana i jak ktoś napisał, źle zarządzana, mam na myśli nie tylko rozkład jazdy. Musiałby się rozsypać tzw. partyjny beton.
macko123