UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do przedmówców: ciekawe zjawisko socjologiczne - jak ci co trąbią, stukają się w głowę czy na zderzaku, jak znajdą się w innym kraju, Niemcy, Szwajcaria, Słowacja czy gdzieś w Skandynawi jadą przepisowo a nawet wolniej od prędkości dozwolonej. To jest dopiero stan umysłu. A u nas źle, policja zła itd. .. .za wolno albo ktoś napisze super mądre słowa: szybko ale bezpiecznie. Taaak, człowiek uderzony z większą prędkością ma mniej sze obrażenia a auto uszkodzenia; )
tamtakiewyp.