UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znam to doskonale jak jedziesz poprawnie, trąbienie, pukanie się po głowie, wyzywanie i deb. lna agresja tych mistrzów kierownicy za tobą. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że takich coraz więcej a nie coraz mniej.


Anuluj