UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem zbulwersowana tym, że w dobie Unii Europejskiej tak mieszkamy i nic nie można z tym zrobić. Ale czy napewno?

mieszkanka

Anuluj