UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem zbulwersowana tym, że w dobie Unii Europejskiej tak mieszkamy i nic nie można z tym zrobić. Ale czy napewno?
mieszkanka
Jestem zbulwersowana tym, że w dobie Unii Europejskiej tak mieszkamy i nic nie można z tym zrobić. Ale czy napewno?
mieszkanka