UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
LGBT ,walczy też z kościołem i jest mniejszością , mają to tego prawo w demokracji, są też ludzie LGBT wierzący, stojący po stronie kościoła jak i pi drugiej stronie ,za organizacjami LGBT . Ale gdyby mniejszość ,chciała rządzić kościołem ,to już jest totalitaryzm. Kościół , nie powinien też nikim rządzić . Więc jeden do drugiego powinien odnosić się z szacunkiem , różnić się , debatować w dyskusji ,ale nie narzucać wbrew woli ,żadna ze stron !
Równowaga