UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz bezdomni z podejrzeniem, lub zakażeni trafiać będą prosto na komendę, paraliżując policję w mieście, lub do szpitala, paraliżując szpital. Albo nocować na przystankach lub ławkach w parku. Świetne posunięcie, bezradni radni. Jest super, nieprawdaż? A mieszkańcy niech się boją.
uwaga