UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Likwidacja tej placówki stanowiącej spadek mentalny po czasach PRLu i tak była tylko kwestią czasu. Bardzo dobrze się stało. bo i tak nie była czynna powodu braku większości personelu, powód wiadomy.


Anuluj