UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Likwidacja tej placówki stanowiącej spadek mentalny po czasach PRLu i tak była tylko kwestią czasu. Bardzo dobrze się stało. bo i tak nie była czynna powodu braku większości personelu, powód wiadomy.
Likwidacja tej placówki stanowiącej spadek mentalny po czasach PRLu i tak była tylko kwestią czasu. Bardzo dobrze się stało. bo i tak nie była czynna powodu braku większości personelu, powód wiadomy.