UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to teraz dezynfekować miasto, skoro zlikwidowaliście izbę wytrzeźwień. Na własny koszt i własnoręcznie je czyścić. Współczuję policjantom i ich rodzinom.

www

Anuluj