UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to teraz dezynfekować miasto, skoro zlikwidowaliście izbę wytrzeźwień. Na własny koszt i własnoręcznie je czyścić. Współczuję policjantom i ich rodzinom.
www
No to teraz dezynfekować miasto, skoro zlikwidowaliście izbę wytrzeźwień. Na własny koszt i własnoręcznie je czyścić. Współczuję policjantom i ich rodzinom.
www