UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Emeryt to starcza demencja, skad on ma wiedziec , ze juz byl rano? Paloo nic nie da , bo I tak nie bedzie pamietal za co dosta .l
Terapista za 2300
Emeryt to starcza demencja, skad on ma wiedziec , ze juz byl rano? Paloo nic nie da , bo I tak nie bedzie pamietal za co dosta .l
Terapista za 2300