UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ci co glosowi za to poprostu wykonawcy woli wrobla byli komendaci zostali zlikwidowni przez wladzę za swoja przeszlość ktora probuja zatrzec .Teraz pan radny leczy się u psychiatry i jest wrogiem wszystkiego co nie ma wplywu na jego uposażenie czekac kiedy wystapi o odszkodowanie za zniszczenie kariery przez PIS. Likwidować kazdy potrafi ale pandemią i prezydentem to zaslania sie tylko ktos kto nie ma zadnego pomyslu aby cos wnieść do sprawy. Zreszto rzady panow na komendzie sa znane wszystkim ktorzy tam pracują.Dobrze ,że was juz z nami nie ma bo to nam uwlaczalo .