UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby jutro byly wybory lub tak zapowiadane referendum to prezydent Wróblewski, by przegrał. Nie likwiduje się panstwowej / miejskiej placowki z 50 letnia tradycją i dużym oblożeniem tylko dlatego, że jej pracownicy dali ciała. Tylko zwalnia się tych ludzi przyjmuje nowych i firma dziala dalej. Dzialając w ten sposób w krotkim czasie możemy doprowadzić miasto do paraliżu. Czemu prezydent nie byl taki pamietliwy w stosunku do urzędników z czasów Słoniny, ktorzy sprzedawali miejskie grunty osobom prywatnym bez stosownych gwarancji o terminach budowy. , czego efekt widzimy do dziś w paru strategicznych punktach Elbląga. Ta dzisiejsza decyzja to duży bład. takze radnych, ktorzy ją poparli i się wstrzymali.