UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Coś czuję, że szybko odwołacie tą błędną decyzję. A może ktoś z układu ma zamiar utworzyć prywatne Pogotowie Opiekuńcze? Miasto odda budynek i jeszcze będzie słono bulić za usługi, a kasa będzie wpływać do czyjejś kieszeni.

Granda

Anuluj