UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kilkunastu pracowników wylądowało na bruku bo prezydent się obraził...żenujący spektakl.Gratuluje radnym którzy byli za likwidacją...co tam dla Was człowiek!


Anuluj