UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kilkunastu pracowników wylądowało na bruku bo prezydent się obraził...żenujący spektakl.Gratuluje radnym którzy byli za likwidacją...co tam dla Was człowiek!
Kilkunastu pracowników wylądowało na bruku bo prezydent się obraził...żenujący spektakl.Gratuluje radnym którzy byli za likwidacją...co tam dla Was człowiek!