UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co wy pier... na jaki sor pijanych na dołek A tych co potrzebują opieki lekarskiej bo Pan władza za mocno pałką machinę rzeczywiście sor w asyście milicji I potem dołek izba SZLUGI zabrane kieszenie przetrzepane pomoc ktoś jechał to w pasy I tyle dobrze że to coś zlikwidowali niejeczeliscie tak jak corine zlikwidowali tacy tam lekarze tyle lat stażu to bez problemu pracę znajdą w placówkach medycznych i Nie za 1600 złoty tylko więcej Ale tam nie Beda pijakom zamykać w pokojach kawka i wyj... na wszystko


Anuluj