UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czego wy się spodziewacie po zakompleksionym grubasku i jego giermkach Jak za komuny trzeba pokazać kto jest tu panem Druga sprawa to większość z was jest na chorobowym więc i tak nie ma kto pracować ale kaska leci
Z i e l a r z