UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czego wy się spodziewacie po zakompleksionym grubasku i jego giermkach Jak za komuny trzeba pokazać kto jest tu panem Druga sprawa to większość z was jest na chorobowym więc i tak nie ma kto pracować ale kaska leci

Z i e l a r z

Anuluj