UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"... Które chcą przenocować" hahaha... Bardzo dobrze, że Was w końcu zamkną. Cieszę się, bo miałem tę nieprzyjemność być w tym miejscu dzięki milicji.
Tomiytu
"... Które chcą przenocować" hahaha... Bardzo dobrze, że Was w końcu zamkną. Cieszę się, bo miałem tę nieprzyjemność być w tym miejscu dzięki milicji.
Tomiytu