UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"... Które chcą przenocować" hahaha... Bardzo dobrze, że Was w końcu zamkną. Cieszę się, bo miałem tę nieprzyjemność być w tym miejscu dzięki milicji.

Tomiytu

Anuluj