UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elblaska Lechia??? Smieszny jestes wyjdz na ulice z szalikiem lechii zobaczysz;) w olsztynie tez ciagniesz??
Elblaska Lechia??? Smieszny jestes wyjdz na ulice z szalikiem lechii zobaczysz;) w olsztynie tez ciagniesz??